[ 1389/12/10 ]
پخش سریال تلویزیونی «دفتر مشق» آغاز شد

مجید عباسی در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: پخش سریال تلویزیونی «دفتر مشق» از اوایل هفته از شبکه قرآن آغاز شد. تولید سریال در سال 88 انجام شد و چهار روز در هفته پخش خواهد شد.
وی ادامه داد: حدود 50 روز تصویربرداری آن به طول انجامید و تدوین آن توسط غلامرضا ساغرچیان طی دو ماه انجام شد.
عباسی در ادامه به داستان مجموعه اشاره کرد و گفت:ماجراهای این سریال در یک دفتر فیلمسازی اتفاق می افتد.در هرقسمت با توجه به نوع فعالیت این دفتربا طرح یک قصه طنز و روابط کاری بین تهیه کننده کارگردان وغیرو یک موضوع اجتماعی و اخلاقی را طرح و به نقد می گذارد
در این مجموعه نصرالله رادش، فرهاد جم، مونا فرجاد، فرهاد بشارتی، ملکه رنجبر، معصومه کریمی، نعیمه نظامدوست، هما خاکپاش، کامران فیوضات و... بازی دارند.
تعدادی از عواملی که در ساخت مجموعه همکاری دارند، عبارتنداز:
تهیه کننده:مجید عباسی/نویسنده و کارگردان: کریم سربخش/ مدیرتولید: محمدرضا زکی‌زاده / مدیرتصویربرداری: عباس باقریان/ صدابردار: مجید میرزایی/طراح گریم: اشکان عسگری/طراح صحنه و لباس: بهار مومنی/ تدوین: غلامرضا ساغرچیان/ صداگذاری: فرشاد محمدی/ موسیقی: شهروز حقی/ تیتراژ:ساسان توکلی فارسانی/ عکاس:مجید ملکی/ گرافیست: بهروز خوشکار/

مجری طرح: موسسه فیلمسازی تکنما تصویر/محصول:گروه فیلم و سریال – سال 1388
«دفتر مشق» در 30 قسمت 25 دقیقه‌ای تهیه شده که در روز های شنبه، دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه ساعت 20 از شبکه قرآن و معارف سیما پخش می‌شود.

 

Price: 0 ریال
Description:
Warranty:
SaleCount: نامشخص
StockCount: 0 عدد
Text: OldPrice:
Manufacturer:
Property1:
Property2:
Property3:
Property4:
Property5:
تصاویر مرتبط
ارسال نظرات
نام و نام خانوادگی:
 
پست الکترونیک:
عنوان:
 
متن:
 
نظرات ارسال شده
کلیه حقوق برای موسسه فرهنگی فیلمسازی تکنما تصویر محفوظ است.