[ 1389/12/10 ]
پخش فیلم سینمایی "گروگان" بزودی از شبکه دو سیما

تصويربرداري فيلم تلويزيوني "گروگان" كه از چند روز پيش در تهران آغاز شده بود به پایان رسید و هم اکنون رضا سورانی مشغول تدوین و ساسان توکلی فارسانی تیتراژ آن را می سازد،اين فيلم را محمدرضا آهنج براي پخش از شبكه 2 سيما كارگرداني مي‌كند.

به گفته مجید عباسی تهیه کننده این فیلم فيلمنامه"گروگان" که پیش از این خبر آن با نام های" دزد و پرچين" و"سرقت۲" انتشار یافته بود بر اساس الگوي آشناي دزد و پليس نوشته شده است و داستان آن درباره دختري به نام سپيده است كه تصميم دارد با دوست برادرش كيومرث ازدواج كند. روزي او همراه نامزدش كيومرث و برادرش چنگيز براي خريد حلقه ازدواج به يك طلافروشي مي‌روند. آنها با شوق مشغول انتخاب حلقه هستند كه در ميان بهت همه چنگيز اسلحه مي‌كشد و صاحب طلافروشي را وادار مي‌كند محتويات گاوصندوق و همه طلاها را داخل ساك بريزد.
با مقاومت طلافروش، چنگيز به او شليك مي‌كند. شوك دوم زماني به سپيده وارد مي‌شود كه نامزدش كيومرث با وارد كردن ضربه‌اي به چنگيز، طلاها را برداشته و سپيده را وادار مي‌كند تا با او همراه شود. آنها از صحنه مي‌گريزند اما ...

در اين فيلم، فرهاد قائميان ايفاگر نقش چنگيز است و نقش كيومرث را علي رام‌نورايي بازي مي‌كند و مونا فرجاد در نقش سپيده و اسماعيل شنگله ايفاگر نقش قاضي است و السا فيروزآذر بازيگري كه با فيلم زن زيادي ساخته تهمينه ميلاني به دنياي بازيگري وارد شد در فيلم دزد و پرچين يكي از نقش‌هاي اصلي را بازي مي‌كند.

فيلمنامه "گروگان" را سيد عليرضا حسيني نوشته است و مجيد عباسي تهيه‌كنندگي آن را به عهده دارد.

مجید عباسي درباره روند توليد اين فيلم گفت: پس از پایان تصویر برداری ۳ گروه به طور همزمان مشغول تدوین صدا گذاری و ساخت تیتراژ این فیلم سینمایی هستند.

وي در ادامه با اشاره به اين نكته كه براي كارگرداني فيلم گروگان كارگرداناني چون فرزاد موتمن، محمدرضا آهنج و آرش معيريان در نظر گرفته شده بودند، گفت: در نهايت با مشورت آقاي سيفي‌آزاد، ناظر كيفي اين پروژه، قرار شد كارگرداني فيلم به محمدرضا آهنج سپرده شود، چون او پيش از اين فيلم سرقت را براي شبكه
2 كارگرداني كرده است و با ظرايف ساخت فيلم پليسي آشناست.

عباسي در خاتمه با ذكر اين نكته كه تصويربرداري گروگان 22 روز به طول انجامیدگفت: اين فيلم در هفته نيروي انتظامي از شبكه 2 سيما پخش خواهد شد.

از عواملي كه در ساخت اين فيلم با آهنج همكاري دارند، مي‌توان به تصويربردار: فرشاد گل‌سفيدي، صدابردار:علي كلانتري، طراح صحنه و لباس: محمد سال افزون، طراح گريم: پارميس زند، مدير توليد: عليرضا احمدي‌كيا،دستيار يك كارگردان و برنامه‌ريز: شهره فهيمي و ديگر بازيگران حسن خوانساري و سيامك اشعريون اشاره كرد.

 

Price: 0 ریال
Description:
Warranty:
SaleCount: نامشخص
StockCount: 0 عدد
Text: OldPrice:
Manufacturer:
Property1:
Property2:
Property3:
Property4:
Property5:
تصاویر مرتبط
ارسال نظرات
نام و نام خانوادگی:
 
پست الکترونیک:
عنوان:
 
متن:
 
نظرات ارسال شده
کلیه حقوق برای موسسه فرهنگی فیلمسازی تکنما تصویر محفوظ است.